Servis IT

Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov, serverov, sietí.

instalacia-os
Inštalácia OS

Máte nový počítač a potrebujete nainštalovať operačný systém? Alebo chcete zmeniť pôvodný operačný systém na iný? Nemáte na to čas, zručnosti, alebo sa tým jednoducho nechcete zaoberať? Neváhajte kontaktovať našich technikov, radi Vám s tým pomôžu.

Podrobné informácie

zalohovanie-dat
Zálohovanie dát

Zálohovanie dát je vytváranie záložnej kópie dát. Môže byť vykonávané manuálne alebo automaticky. Automatické zálohovanie môže byť priebežné, alebo sa vykonáva v určitých časových intervaloch. Niektoré operačné systémy počas zálohovania umožňujú súbežne vykonávať zmeny v zálohovaných dátach, iné umožňujú ich v tom čase prezerať, ale nemožno ich meniť a niektoré neumožňujú ani to. Medzi archiváciou a zálohovaním je jemný sémantický rozdiel.

Podrobné informácie

funkcnost-pocitacov
Funkčnosť počítačov

Kúpili ste si nový počítač a potrebujete ho nainštalovať u Vás doma? Počítač prestal fungovať a Vy neviete prečo? Potrebujete počítač vyčistiť? Nenašli ste cenu na nejakú službu v našom cenníku? Odpovede nájdete nižšie v tomto článku.

Podrobné informácie

obnovenie-dat
Obnova dát z havarovaných médií

Už sa Vám stalo, že ste stratili dôležité dáta na havarovanom alebo pokazenom pevnom disku, USB kľúči alebo SD karte? Chceli by ste tieto dáta zachrániť? Túto službu poskytujeme na nie fyzicky poškodené zariadenia.

Podrobné informácie

porucha-hw
Oprava notebookov - hardvér

Váš notebook sa rozbil? To je veľmi nepríjemná záležitosť, ale čo s tým teraz? Nezúfajte, zavolajte nám a dohodneme sa na riešení. Základná diagnostika notebooku, tabletu je zdarma pre Vás už do 24 hodín. Zložitejšie opravy vyriešime za čo najkratšiu možnú dobu a za cenu, ktorú si vopred dohodneme. Dĺžka opravy je závislá od dostupnosti náhradných dielov.

Podrobné informácie

adhoc
Server - riešenie ad-hoc problémov

Máte problém so serverom a neviete si s tým poradiť, alebo potrebujete pomôcť pri riešení neštandardnej udalosti? Kontaktujte nás - vyriešime, prípadne poradíme.

Podrobné informácie

konfiguracia-siete
Konfigurácia siete

Na konfiguráciu počítačových prvkov ako sú wifi vysielače, prepínače /switch/ a iné, je potrebné odbornú pomoc špecialistov, ktorí sa vedia rýchlo zorientovať v probléme a navrhnúť, prípadne vyriešiť vzniknutú nepríjemnosť. Neváhajte nás kontaktovať.

Podrobné informácie

Začnite s nami práve teraz

6 tipov na zabezpečenie dlhšej životnosti batérie

Chcete vedieť postupy a triky, ktoré Vám zabezpečia dlhšiu životnosť batérie? Zadajte Vaše meno a email a my Vám obratom zašleme tipy, ako môžete udržať životnosť Vašej batérie čo najdlhšie.

* odoslaním potvrdzujem odber noviniek

notebook-odber-6-tipov

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme

Máte nejakú otázku alebo pripomienku? Napíšte nám a hneď, ako to bude možné, Vám odpovieme.

Ak si chcete dohodnúť stretnutie, použite odkaz nižšie - mám záujem o nezáväznú schôdzku.

Mám záujem o nezáväznú schôdzkuDohodnúť termín
schodzka
© Copyright 2016 JRM