Referencie

Pozitívna spätná väzba je zárukou istoty pre budúcich klientov.

Výber názorov z prieskumu spokojnosti s našimi službami. Klienti odpovedali okrem iného aj na tieto otázky:

Ktoré kritérium rozhodlo o tom, že ste sa rozhodli pre spoluprácu s našou firmou JRM Slovakia, s.r.o.?

Čo ste najviac ocenili počas našej spolupráce?

Ing. Radko Bovan, konateľ spoločnosti Marketing and Business Group, s.r.o., /reklamná tlač/
"Kritériom pre spoluprácu s Vašou firmou bola výborná komunikácia s p. Paulom /konateľ JRM Slovakia, s.r.o./. Najviac oceňujem funkčné riešenia pre IT veci, ktoré nespomalia výkon našich pracovníkov, ale vytvárajú podmienky pre zvýšenú efektivitu našej práce. Na základe skúseností by som odporučil informačný systém Qi."
Mgr. Martin Karlubík, konateľ spoločnosti KLARTEC, spol. s r.o., /odlučovače ropných látok a tuku, retenčné nádrže, akumulačné a požiarne nádrže, .../
"Pán Paul ma uistil, že mi dokáže zabezpečiť chod IT a tiež, že informačný systém Qi mi dokáže zabezpečiť starostlivosť o procesy vo firme. Oceňujem promtnosť, rýchlosť riešenia požiadaviek, návrhy riešení problémov. Dobrá komunikácia, žiadne zatajovanie - keď som sa aj nedovolal, tak mi potom zavolali naspäť. Z Vašich produktov by som odporučil správu IT, IS Qi - je jednoduchý a funkčný, zabezpečuje to, čo potrebujem vo firme."
Ing. Ján Kallo, súkromná osoba
"Výber Vašej spoločnosti pre dodávku internetového pripojenia bol z dôvodu dobrých referencií na internete. Spokojnosť pripisujem rýchlemu riešeniu problémov, stabilite pripojenia a v neposlednom rade oceňujem serióznosť."
Ing. Ján Kallo, CSA & EBO, s.r.o., /trojrozmerné modely stavieb, Plant Configuration Management System a jeho jednotlivé moduly/
"Výber Vašej firmy ovplyvnilo to, že som Vás poznal z domáceho pripojenia k internetu. Najdôležitejšie kritérium bola spoľahlivosť a promptné riešenie problémov."
Ing. Pavol Hlubina, PhD., prokurista spoločnosti AGROSTAV Trnava a.s., /stavebná firma/
"Kritériom výberu spolupráce bola cenová relácia, predpoklad operatívnosti pri riešení vzniknutých problémov. Oceňujem seriózne vzťahy a bezporuchovú prevádzku."
Ing. Daniel Krivošík, konateľ spoločnosti Total Quality Management, s.r.o., /riadenie kvality a manažérskych systémov/
"Pre spoluprácu s Vašou firmou sme sa rozhodli pre neschopnosť Vašej konkurencie. Oceňujem odbornú úroveň, rýchlosť reakcie a ochotu komunikovať."
Roman Pavelek, /overovanie, servis, kalibrácia, cajchovanie, opravy a montáž tachografov/
"Dlhodobo poznám Vašu firmu a najdôležitejšie pre spoluprácu je plnenie našich požiadaviek a komunikácia."

Spontánne hodnotenia našich služieb:

Radek Pospíšil, obchodný riaditeľ spoločnosti VOICE, s.r.o., /bartrové služby/
Chtel bych podekovat touto cestou firme JRM Slovakia, s.r.o., panu Václavovi Paulovi za velmi kvalitni sluzbu, kterou nam poskytnul. Meli jsme zavazny problem na pocitaci. Tento problem odstranili ve velmi kratkem case / pres noc / a velmi kvalitne. V pocitacich jsou odbornici. Doporucuji jejich sluzby, jsou spolehlivy.
Andrej Zachar, nákupca pre SLOVEO a.s., DALKIA a.s. /centrálneho zásobovanie teplom, výroba tepla.../
V spoločnosti Sloveo a.s. bolo vykonané začiatkom roka hodnotenie dodávateľov za rok 2012,do ktorého sa dostala aj Vaša spoločnosť JRM Slovakia, s.r.o. Dodávatelia boli vybratí na základe analýzy ABC t.j. podľa najvyššieho dosiahnutého objemu nákupu za rok 2012. Pre informáciu Vám zasielame hodnotenie, ktoré dostala Vaša spoločnosť na základe stanovených kritérií, každé kritérium je oznámkované stupnicou od 1 do 4: 1 = nevyhovujúci, 2 = slabo uspokojivý, 3 = uspokojivý, 4 = výborný. Celková známka pre hodnotenie Vašej firmy je 4.
Mgr. Peter Vaško, vedúci útvaru výpočtovej techniky, COOP Jednota Trnava, spotrebné družstvo
Ďakujem za ústretové jednanie a profesionálne odvedenú prácu na predajni vo Viničnom. Vyjadrujem svoju spokojnosť s prístupom a technickou zdatnosťou Vašich zamestnancov pri realizácii štruktúrovanej kabeláže v našej predajni v obci Báhoň. S pozdravom Mgr. Peter Vaško
JUDr. Martin Dolinaj, advokátsky koncipient
Touto cestou chcem vysloviť spokojnosť s prácou Vašich zamestnancov, čo nám dnes prišli riešiť výmenu routera a ostatné veci. Všetko čo bolo potrebné opravili resp. urobili. Ďakujem.

Začnite s nami práve teraz

6 tipov na zabezpečenie dlhšej životnosti batérie

Chcete vedieť postupy a triky, ktoré Vám zabezpečia dlhšiu životnosť batérie? Zadajte Vaše meno a email a my Vám obratom zašleme tipy, ako môžete udržať životnosť Vašej batérie čo najdlhšie.

* odoslaním potvrdzujem odber noviniek

notebook-odber-6-tipov

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme

Máte nejakú otázku alebo pripomienku? Napíšte nám a hneď, ako to bude možné, Vám odpovieme.

Ak si chcete dohodnúť stretnutie, použite odkaz nižšie - mám záujem o nezáväznú schôdzku.

Mám záujem o nezáväznú schôdzkuDohodnúť termín
schodzka
© Copyright 2016 JRM