Riešenia IT

Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov, serverov, sietí.

bezpecnost-itBezpečnosť IT

V súkromných firmách alebo štátnych inštitúciách sa veľakrát podceňuje celková bezpečnosť počítačovej siete. Manažér (riaditeľ firmy) v mýlnej predstave zaobstará a nasadí firewall, inštaláciu antivírového softvéru na každý počítač v sieti a takéto riešenie považuje za dostačujúcu ochranu voči "neželanej návšteve", prípadne úniku dát. Ale opak je pravdou.

Podrobné informácie

audit-itAudit IT

Netreba mať najnovší a najvýkonnejší počítač, notebook na to, aby sa zrýchlila sieť, alebo nejaký program. Veľakrát to stačí celé dať do optimálneho stavu. Na toto slúži Audit IT, ktorý Vám vieme zrealizovať.

Podrobné informácie

vpsVirtuálne privátne siete

Žijeme v rýchlej dobe, kedy sa potrebujem čo najrýchlejšie, stabilne a spoľahlivo pripájať do firmy z domu, od zákazníka, z kaviarne, alebo prepojiť pobočky s centrálou. Všetko, ale musí byť bezpečné, aby nám nejaký „špekulant“ nečítal prenášané dáta už v spomínanej kaviarni. Na toto slúžia VPN siete, odborne povedané - virtuálna privátna sieť.

Podrobné informácie

externy-backupExterný Backup

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či sú Vaše dáta v bezpečí? Ako sú chránené? Čo sa stane, ak príde neželaná udalosť ako krádež, požiar, prepätie v elektrickej sieti a odpáli všetku elektroniku a podobne? Čo sa stane z Vašimi dátami? Ako sa k nim dostanete? Celá databáza zákazníkov, celý prehľad o tovare, projektoch sú fuč. Ako rýchlo by ste opäť zhromaždili dáta a či vôbec všetky? Skúste sa zamyslieť, čo by ste urobili, ak by ste stratili všetky dáta?

Podrobné informácie

office-365Office 365

O produkte Microsoft Office, asi nie je potrebné príliš hovoriť. Kto by si vedel predstaviť dnes už prácu bez textového editora – napríklad Word, alebo tabuľkového editora - napríklad Excel. Sú to výborné nástroje pre dnešný svet a spracovanie informácií. Spoločnosť Microsoft prišla s riešením, kedy môžete mať svoje dáta stále pri sebe na akomkoľvek zariadení, tj. počítač, notebook, mobil, tablet, alebo napr. z internetovej kaviarne, či z hotelového počítača. Toto riešenie sa nazýva Office 365.

Podrobné informácie

Začnite s nami práve teraz

6 tipov na zabezpečenie dlhšej životnosti batérie

Chcete vedieť postupy a triky, ktoré Vám zabezpečia dlhšiu životnosť batérie? Zadajte Vaše meno a email a my Vám obratom zašleme tipy, ako môžete udržať životnosť Vašej batérie čo najdlhšie.

* odoslaním potvrdzujem odber noviniek

notebook-odber-6-tipov

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme

Máte nejakú otázku alebo pripomienku? Napíšte nám a hneď, ako to bude možné, Vám odpovieme.

Ak si chcete dohodnúť stretnutie, použite odkaz nižšie - mám záujem o nezáväznú schôdzku.

Mám záujem o nezáväznú schôdzkuDohodnúť termín
schodzka
© Copyright 2016 JRM