Správa IT

Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov, serverov, sietí.

správa itSpráva PC

Naším cieľom je, aby Vaše IT systémy boli funkčné, dostupné a bezpečné do takej miery, aby ste sa mohli sústrediť iba na Vaše podnikanie.

Správa počítačov spĺňa všetky podmienky pre kompletnú profesionálnu starostlivosť o Vaše IT prostredie. To je presne to, čo vyrieši Vaše starosti, pretože tie prenecháte na nás. Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov!

Podrobné informácie

dohlad-pcdohľad nad chodom počítačov

Monitorovaním sledujeme najdôležitejšie funkcie a chod IT systémov. Ak sa zistí problém, alebo naši technici musia odvrátiť problém skôr, ako bude mať vplyv na Vaše podnikanie, budete upozornený na riešenie tohto problému. Všetky podporné služby budú účtované podľa nášho cenníka.

Podrobné informácie

sprava-serverovSpráva serverov

Prostredníctvom servera si môžu medzi sebou vymieňať počítače dáta, alebo pristupovať na dáta uložené na serveri, resp. využívajú ho ako bránu na pripojenie do inej siete. Keďže je server obvykle kľúčovým prvkom funkcie rozsiahlejšej siete alebo aplikácie....

Podrobné informácie

dohlad-nad-sietovDohľad nad sieťou a jej bezpečnosťou

Počítačová sieť, čiže počítačové káble, prepínače/switche/, wifi vysielače, smerovače/router/ a podobne, sú základným kameňom pre každú firmu. I keď mnohokrát je prehliadaný, až zanedbávaný, pričom jeho nefunkčnosť je väčší problém, ako nefunkčnosť počítača, či tlačiarne, alebo samotného servera. Cez túto počítačovú sieť komunikujú /spojuje/ všetky zariadenia medzi sebou.

Podrobné informácie

outsourcing-itOutsourcing IT

Outsourcing IT je moderný termín pre zverenie kompletnej starostlivosti o prevádzku, údržbu, vývoj počítačových systémov a počítačových sietí, prípadne jednotlivých procesov oblasti IT z klienta na poskytovateľa outsourcingových služieb /externého dodávateľa/.Týmito službami získate prístup k ľudským zdrojom s vysokou znalosťou a skúsenosťami IT problematiky. Vy sa potom môžete plne venovať Vášmu hlavnému cieľu podnikania a všetky starosti prenechať na našich odborníkov.

Podrobné informácie

správa it konzultácieKonzultácie

Prakticky žiadna firma sa už dnes nezaobíde bez výpočtovej techniky. Orientovať sa v tejto oblasti IT od softvéru, cez hardvér, bezpečnosť a pod., nie je jednoduché. Naši skúsení konzultanti v oblasti IT Vás pozorne vypočujú a navrhnú optimálne riešenie pre Vašu spoločnosť. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám navrhneme riešenie, ktoré prispôsobíme požiadavkám Vašej firmy a Vášmu podnikateľskému zámeru.

Podrobné informácie

Začnite s nami práve teraz

6 tipov na zabezpečenie dlhšej životnosti batérie

Chcete vedieť postupy a triky, ktoré Vám zabezpečia dlhšiu životnosť batérie? Zadajte Vaše meno a email a my Vám obratom zašleme tipy, ako môžete udržať životnosť Vašej batérie čo najdlhšie.

* odoslaním potvrdzujem odber noviniek

notebook-odber-6-tipov

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme

Máte nejakú otázku alebo pripomienku? Napíšte nám a hneď, ako to bude možné, Vám odpovieme.

Ak si chcete dohodnúť stretnutie, použite odkaz nižšie - mám záujem o nezáväznú schôdzku.

Mám záujem o nezáväznú schôdzkuDohodnúť termín
schodzka
© Copyright 2016 JRM