audit ITAudit IT.

Za svoju históriu práce v IT som sa stretol s firmami, ktoré mali svoje IT v excelentnej kvalite, čo sa týka hardvéru aj softvéru, ale počítačovú sieť mali úplne „zapadnutú prachom“. Alebo naopak, počítačová sieť bola v úžasnom stave, programy boli v najnovších verziách, ale na starých počítačoch.

Nechcem tým povedať, aby sa každý rok kupovali nové počítače, alebo ťahali nové káble vždy, keď sa objaví nejaká novinka. Skôr dôležitejšie je to, aby v tom celom bola celková harmónia a symbióza.

Čo sa vlastne dialo v takejto firme?

Ak by som to prirovnal k automobilu, tak asi si nikto nekúpi auto najvyššej triedy s najsilnejším motorom, bez airbagov, bez klimatizácie a slabými brzdami a otváranie dverí bez centrálneho ovládania. Je to trošku nelogické, nemyslíte?

Skúste sa zamyslieť, ako by ste sa cítili v takomto aute. Malo by byť v celom aute určité vyrovnanie, aby všetko so všetkým „hralo“.

Tak isto je to aj s počítačovým systémom vo Vašej firme. Netreba mať najnovší a najvýkonnejší počítač, notebook na to, aby som zrýchlil sieť, alebo nejaký program. Veľakrát to stačí celé dať do optimálneho stavu.

Na toto slúži Audit IT, ktorý Vám vieme zrealizovať.

Analýza IT infraštruktúry

Rozsiahly dokument popisujúci aktuálny stav IT infraštruktúry je zameraný na klučové systémy, aplikácie a procesy správy IT systémov. Hlavným cieľom analýzy je vyhodnotenie súčasného stavu IT infraštruktúry a sprievodných procesov a na základe porovnania so štandardami vytvorenie doporučení na zlepšenie spoľahlivosti, bezpečnosti efektivity využívania IT systémov.

Cena 490€ s DPH

Pri podpise zmluvy na správu IT poskytujeme 50% zľavu z ceny analýzy.                                                                                                                                      
Cenník je platný od 1.1.2015

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si nezáväznú schôdzku.

Neprehliadnite aj tieto služby z oblasti riešenia IT

  • Externý Backup

   Externý Backup

   Externý backup. Záloha dát mimo firmu Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či sú Vaše dáta v bezpečí? Ako sú chránené? Čo sa stane, ak príde neželaná udalosť ako krádež, požiar, prepätie v elektrickej sieti a odpáli všetku elektroniku a podobne? Čo sa stane z Vašimi dátami? Ako sa k nim dostanem? Celá...

  • Office 365

   Office 365

   Office 365. O produkte Microsoft Office asi nie je potrebné veľa hovoriť. Kto by si vedel predstaviť dnes už prácu bez textového editora – napríklad Word, alebo tabuľkového editora - napríklad Excel. Sú to výborné nástroje pre dnešný svet a spracovanie informácií. Spoločnosť Microsoft prišla s riešením,...

Začnite s nami práve teraz

6 tipov na zabezpečenie dlhšej životnosti batérie

Chcete vedieť postupy a triky, ktoré Vám zabezpečia dlhšiu životnosť batérie? Zadajte Vaše meno a email a my Vám obratom zašleme tipy, ako môžete udržať životnosť Vašej batérie čo najdlhšie.

* odoslaním potvrdzujem odber noviniek

notebook-odber-6-tipov

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme

Máte nejakú otázku alebo pripomienku? Napíšte nám a hneď, ako to bude možné, Vám odpovieme.

Ak si chcete dohodnúť stretnutie, použite odkaz nižšie - mám záujem o nezáväznú schôdzku.

Mám záujem o nezáväznú schôdzkuDohodnúť termín
schodzka
© Copyright 2016 JRM